Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Kāzu svinības

Brīnišķīgas, romantiskas un neaizmirstamas kāzu svinības mūsdienu vai viduslaiku gaisotnē Jauno pāri un kāzu viesus sagaidīs senajā pilī, kur, iejūtoties baronu un galminieku lomā, baudot viduslaiku pils īpašo svinību auru, laižoties deju solī un nakšņojot greznos muižkungu un galminieku apartamentos, Jaunais pāris un kāzu viesi pavadīs skaistus svētkus!

Kāzu svinību norisei piemērotas vairākas pils zāles:

 • Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Lielā pils zāle ( 220m2)
  līdz 150 personām;
 • Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Kroga abas zāles (120m2)
  līdz 70 personām;
 • Kamīnzāle ar galdiem Kamīnzāle (68 m2)
  līdz 25 personām;
 • Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Zaļā zāle (47m2)
  līdz 50 personām.

Lai bagātīgāks būtu Jaunā pāra dzīves sākums, pils šefpavāre svinībām ir sagatavojusi dažāda rakstura kāzu mielasta ēdienkartes: Barona; Baroneses; Elīzas; Sātīgo; Lauku gaumē un Svētku. Papildus šiem mielastiem pils šefpavāre piedāvā sastādīt Īpašo kāzu mielasta ēdienkarti, atbilstoši katra Jaunā pāra vēlmēm un iespējām.

Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle

Jaunlaulātajiem kāzu naktī ir iespēja nakšņot greznos viduslaika stila apartamentos – Barona, Baroneses, Viduslaiku vai Baltajā istabā. Katra no istabām ir ar savu unikālu gaisotni, ko rada romantiskais baldahīns, kamīns un citi istabas interjera elementi. Kāzu viesiem pieejami divvietīgi un daudzvietīgi numuri, kuros kopā var izguldīt 70 personas.

Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle

Pils īpašais piedāvājums ir kāzu svinības viduslaiku gaisotnē, kuras notiek pils kroga senajā ēdamzālē sveču gaismā, baudot barona cienīgu mielastu no māla traukiem, klausoties un dejojot pie viduslaiku mūzikas, organizējot mičošanu viduslaiku stilā pils pagalmā sveču un lāpu gaismā. Noskaņas radīšanai apkalpotāji ir tērpti viduslaiku tērpos.

Lai uzzinātu vairāk par kāzu piedāvājumu un kopējām svinību izmaksām, nepieciešams sūtīt informācijas pieprasījumu uz e-pasta adresi: info@jaunpilspils.lv.

Papildpakalpojumi:
 • laulību ceremonija pils zālē vai pagalmā
 • kāzu izklaides, sagaidot Jauno pāri un kāzu viesus
 • kāzu vadīšana
 • pagalma noformēšana sveču un lāpu gaismā
 • florista pakalpojumi telpu, galdu un pagalma noformēšanai
 • viduslaiku tērpu noma
 • Minezingera dziedājums
 • acapellas ansambļa „Vocalica” dziedājumi īpašai kāzu noskaņai

Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle

Laulību ceremonija

Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāleVairāk kā 700 gadus romantiskā viduslaiku pils ir bijusi neskaitāmu mīlas stāstu lieciniece un vairākus gadu desmitus tā ir vieta, kur savu kopīgo dzīves ceļojumu ir uzsākušas jaunās ģimenes. Vairāk..

Kāzu izklaides

Laulību ceremonija, kāzas, eksotiskas kāzasPēc laulību ceremonijas Jaunais pāris un kāzu viesi tiek aicināti piestāt Jaunpils pilī un iejusties īstā viduslaiku gaisotnē. Pilskundze, Kambarkungs un Minizingers ielūdz izbaudīt viduslaiku kāzas un paražas, bet kāzu ekskursijā Rožu dāma ar Pāžu vedina apgūt pamatus kā būvēt savu mīlestības pili un uzturēt ģimenes pavardu. Vairāk..

Laulību ceremonija
Kāzu izklaides
Kāzu svinības
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas