Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Laulību ceremonija

Vairāk kā 700 gadus romantiskā viduslaiku pils ir bijusi neskaitāmu mīlas stāstu lieciniece un vairākus gadu desmitus tā ir vieta, kur savu kopīgo dzīves ceļojumu ir uzsākušas jaunās ģimenes.

Laulību ceremonija ir brīnumains mirklis, kad, tikai pasakot vienu vārdu „Jā”, divas dzimtas apvienojas un izveidojas viena – pavisam jauna ģimene, kuras kopīgais ceļojums tikai sākas...

Pilskungu cienīga laulību ceremonija tiek organizēta greznajā pils torņa laulību zālē, kur jaunai ģimenei līdzi tiek iedota īpašā Jaunpils pils svētība un pamatīgums.

Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle

Savukārt pāriem, kuri vēlas ceremoniju ārpus telpām, ir iespēja tās organizēt pils iekšpagalmā zem simtgadīgās liepas zariem, sajūtot īpašo viduslaiku noskaņu. Greznākai laulību ceremonijas vietas dekorēšanai iespējama krēslu pārvalku un lentu noma.

Laulību ceremonija, kāzas ārā Laulību ceremonija, kāzas ārā Laulību ceremonija, kāzas ārā

Laulības ir nepieciešams pieteikt Jaunpils novada pašvaldībā – +371 63180958 (vismaz 1 mēnesi un 1 dienu iepriekš).

Pēc laulību ceremonijas kādā no pils zālēm, pagalmā vai ezera krastā ir iespēja papildus pasūtīt un pasniegt šampanieti un uzkodas augstas laimes vēlējumam Jaunajam pārim.

Laulību ceremonija, kāzas ārā Laulību ceremonija, kāzas ārā Laulību ceremonija, kāzas ārā

Jaunā pāra dzīves ceļš Jaunpils pilī var sākties ar pamācošu kāzu ekskursiju , kuras laikā kopā ar Rožu dāmu un Pāžu Jaunais pāris apgūs pamatus mīlestības pils būvēšanā, pavarda uzturēšanā un romantisku attiecību veidošanā, vai arī ar jautru ceļojumu viduslaikos – Viduslaiku kāzām , kurās kopā ar Pilskundzi, Kambarkungu un Minizingeru līgava apgūs ideālas sievas galvenos baušļus, bet līgavainis ievingrinās roku un prātu bruņinieku ieroču un sievas valdīšanas mākslā.

Laulību ceremonija, kāzas ārā Laulību ceremonija, kāzas ārā

Kāzu izklaides

Laulību ceremonija, kāzas, eksotiskas kāzasPēc laulību ceremonijas Jaunais pāris un kāzu viesi tiek aicināti piestāt Jaunpils pilī un iejusties īstā viduslaiku gaisotnē. Pilskundze, Kambarkungs un Minizingers ielūdz izbaudīt viduslaiku kāzas un paražas, bet kāzu ekskursijā Rožu dāma ar Pāžu vedina apgūt pamatus kā būvēt savu mīlestības pili un uzturēt ģimenes pavardu. Vairāk..

Kāzu svinības

Laulību ceremonija, kāzas, kāzu piedzīvojumsBrīnišķīgas, romantiskas un neaizmirstamas kāzu svinības mūsdienu vai viduslaiku gaisotnē Jauno pāri un kāzu viesus sagaidīs senajā pilī, kur, iejūtoties baronu un galminieku lomā, baudot viduslaiku pils īpašo svinību auru, laižoties deju solī un nakšņojot greznos muižkungu un galminieku apartamentos, Jaunais pāris un kāzu viesi pavadīs skaistus svētkus! Vairāk..

Laulību ceremonija
Kāzu izklaides
Kāzu svinības
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas