Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Romantiska satikšanās viduslaikos

Katra satikšanās ir jauns emocionāls piedzīvojums, tādēļ piedāvājam šo piedzīvojumu bagātināt, noorganizējot romantisku satikšanos viduslaikos!

satiksanas_romantiska Satikšanās laikā iepazīsiet drūmo viduslaiku romantisko pusi, iejūtoties pils kunga un kundzes lomā - ietērpjoties viduslaiku tērpos, dodoties romantiskā ekskursijā pils zālēs un baudot pils mūka iecienīto mielastu, kas ēdams ar rokām vai koka karotēm. Pils saimnieces galdā cels viduslaiku ēdienus, veldzei gardo pils vīnu un maizes dzērienu!

Norunājiet romantisku satikšanos divatā viduslaikos un mēs Jūs gaidīsim!

Piedāvājuma cena 2 personām: EUR 55.00

Romantisks vakars „Viduslaiku sapnis divatā”

galdins_romantiska Bruņinieku pils senatnīgums un pamatīgums vēl joprojām spēj pārsteigt tās apmeklētājus, radot ap sevi citu laikmetu un izjūtas. Ikviens ir mīļi aicināts izjust senās pils burvību barona un baroneses lomā, baudot romantisku vakaru divatā viduslaiku gaisotnē. Vairāk..

Romantiskais vakars „Labsajūtu romance”

pirts_romantiska Labsajūta varbūt tikai mirklis un var ilgt dienu, nedēļu. Ir tik labi, ka cilvēku pārņem laimes sajūta. Izbaudiet brīvdienu burvību viduslaiku apartamentos un nododieties labsajūtai “Amāju” pirtiņā. Vairāk..

Romantiskais vakars „Labsajūtu romance”
Romantisks vakars „Viduslaiku sapnis divatā”
Romantiska satikšanās viduslaikos
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas