Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Romantisks vakars „Viduslaiku sapnis divatā”

Ikviens, kas grib izrauties no pilsētas burzmas un pavadīt romantisku atpūtu senā bruņinieku pilī, ir mīļi aicināts uz Jaunpils pili, kur uz brīdi varēs iejusties barona un baroneses lomā un viduslaiku gaisotnē baudīt romantisku vakaru divatā.

viesnica_romantiska Ģērbjoties skaistos viduslaiku tērpos, kopā ar pils atslēgu glabātāju viesi iepazīs Jaunpils baronu tikumus un apskatīs viņu iecienītākās vietas.

Garda, barona cienīga maltīte viesus sagaidīs apartamentā vai viduslaiku krogā, kur to varēs baudīt viduslaiku mūzikas skaņās, sveču un kamīna gaismā.

barona_istaba Romantiskais baldahīns, kamīns un sveces radīs neaizmirstamu atmosfēru atpūtai barona apartamentos – Barona, Viduslaiku, Baroneses vai Baltajā istabā.

Pēc svētlaimīgi pavadītas nakts baudīsiet brokastis viduslaiku krodziņā!

Piedāvājuma cena 2 personām:
no svētdienas līdz ceturtdienai
Baltā vai Baroneses istaba - EUR 120.00
Barona vai Viduslaiku istabā – EUR 135.00
Piektdienās, sestdienās
Baltā vai Baroneses istaba - EUR 135.00
Barona vai Viduslaiku istabā – EUR 170.00

Romantiska satikšanās viduslaikos

satiksanas_romantiska Katra satikšanās ir jauns emocionāls piedzīvojums, tādēļ piedāvājam šo piedzīvojumu bagātināt, noorganizējot romantisku satikšanos viduslaikos! Vairāk..

Romantiskais vakars „Labsajūtu romance”

pirts_romantiska Labsajūta varbūt tikai mirklis un var ilgt dienu, nedēļu. Ir tik labi, ka cilvēku pārņem laimes sajūta. Izbaudiet brīvdienu burvību viduslaiku apartamentos un nododieties labsajūtai “Amāju” pirtiņā. Vairāk..

Romantiskais vakars „Labsajūtu romance”
Romantisks vakars „Viduslaiku sapnis divatā”
Romantiska satikšanās viduslaikos
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas