Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Romantiskais vakars „Labsajūtu romance”

Labsajūta varbūt tikai mirklis un var ilgt dienu, nedēļu. Ir tik labi, ka cilvēku pārņem laimes sajūta. Izbaudiet brīvdienu burvību viduslaiku apartamentos un nododieties labsajūtai “Amāju” pirtiņā.

pirts_romantiska Viduslaiku apartamentu romantiskais baldahīns, kamīna liesmas un skaistie skati, kas paveras no istabu logiem, radīs mierpilnu vidi romantiskai un nesteidzīgai atpūtai divatā.

Sajūtu virpulī ieraus brīvdienu māju “Amājas” pirtnieks Normunds, kura īpašajā pirts rituālā ietilps masāža ar skrubi, pēriens ar lidināšanu, putošana un mazgāšana ar slotiņām. Labsajūta garantēta!

Nepieciešamības gadījumā pirtnieks parūpēsies par viesu nogādāšanu līdz 8 km attālumā esošajai pirtiņai un atpakaļ.

viesnica_romantiska Pirtnieks Normunds 2014. gadā ir saņēmis Kurzemes Tūrisma asociācijas gada balvu kā Gada dižākais Kurzemes pirtnieks.

Pils pavāru sarūpētā augļu - Jaunpils sieru plate un vīns numuriņā būs patīkams vakara turpinājums pēc lieliskā pirts apmeklējuma.

Pēc svētlaimīgi pavadītas nakts baudīsiet brokastis viduslaiku krodziņā!

Piedāvājuma cena 2 personām:
no svētdienas līdz ceturtdienai
Baltā vai Baroneses istaba - EUR 210.00
Barona vai Viduslaiku istabā – EUR 225.00
Piektdienās, sestdienās
Baltā vai Baroneses istaba - EUR 225.00
Barona vai Viduslaiku istabā – EUR 255.00

Lai uzzinātu vairāk un veiktu rezervāciju, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni - 26101458 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv!

Romantiska satikšanās viduslaikos

satiksanas_romantiska Katra satikšanās ir jauns emocionāls piedzīvojums, tādēļ piedāvājam šo piedzīvojumu bagātināt, noorganizējot romantisku satikšanos viduslaikos! Vairāk..

Romantisks vakars „Viduslaiku sapnis divatā”

galdins_romantiska Bruņinieku pils senatnīgums un pamatīgums vēl joprojām spēj pārsteigt tās apmeklētājus, radot ap sevi citu laikmetu un izjūtas. Ikviens ir mīļi aicināts izjust senās pils burvību barona un baroneses lomā, baudot romantisku vakaru divatā viduslaiku gaisotnē. Vairāk..

Romantiskais vakars „Labsajūtu romance”
Romantisks vakars „Viduslaiku sapnis divatā”
Romantiska satikšanās viduslaikos
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas