Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Jaunpils muzejs apceļošanas akcijās

Jaunpils muzejs apceļošanas akcijās

Skats no ekskursijas interaktīvs stends Vasaras ceļojumu laiks ir klāt. Dodoties ceļojumā pa Latviju, viesojies Jaunpils muzejā un piedalies trīs dažādās apceļošanas akcijās, kurās ir iespējams saņemt dažnedažādas balvas.
Tiem, kas jau ir bijuši, šogad jaunums būs interaktīvais stends, kurā var uzzināt vēsturiskus un arī izklaidējošus faktus par Jaunpils pili un apkārtni, un mainīgās izstādes.

Jūnijā Jaunpils muzejā ir apskatāma Jāņa Saulītes privātkolekcija “Pirmās dienas zīmogotās aploksnes – pārsteigums, prieks, vēsture”, Jaunpils Amatu mājas keramikas pulciņa dalībnieku un projekta “Darbs dara darītāju” darbu izstāde un Kārļa Ieviņa 130. jubilejai veltīta izstāde.

Jūlijā un augustā muzejā tiks izstādītas mākslinieces Rotas Bērzkalnes jubilejas izstāde, Lietišķās mākslas studijas “Dzīpars” dziesmu svētku izstāde “Latvijai-100”, Liliju ziedu izstādē un citas.

Uzlīmes un zīmogu akcijām var saņemt muzeja kasē.
Muzejs apmeklētājiem atvērts katru dienu no 10:00 līdz 20:00, bet vasaras mēnešos iespējamas darba laika izmaiņas.
Ieejas biļete muzejā maksā € 1.00 pieaugušajam un € 0.50 bērnam. Ja vēlaties apskatīt arī pārējo pili, tad variet doties ekskursijā ar pils gidu. To ir nepieciešams rezervēt iepriekš pa tel.+371 26101458 vai e-pastu info@jaunpilspils.lv.

APCEĻO KURZEMI

Akcijas plakāts Kurzemes tūrisma asociācija no 2018. gada 1. marta līdz 31. oktobrim aicina piedalīties akcijā "Apceļo Kurzemi", viesojoties 36 diženās Kurzemes vietās, lai atpūstos, ieraudzītu un izmēģinātu ko jaunu, redzētu un baudītu.
Akcijas dalībnieki, kuri būs viesojušies vismaz 12 no 37 diženajām vietām un saņēmuši atzīmi dalībnieku anketā, piedalīsies atbalstītāju dāvāto balvu izlozē. Aizpildītās anketas jānodod līdz 2018. gada 10. novembrim kādā no Kurzemes tūrisma informācijas centriem.

Noslēguma pasākums un dalībnieku anketu izloze notiks 2018. gada 30. novembrī, Kuldīgā, Kurzemes tūrisma asociācijas gada balles "Lielais Jēkabs 2018" ietvaros.

Akcijas dalībnieku anketas un vairāk informācijas var saņemt Kurzemes tūrisma informācijas centros, diženajās vietās vai lejupielādēt interneta vietnē www.kurzeme.lv.

APMEKLĒSIM BALTIJAS PILIS UN MUIŽAS

Akcijas plakāts No 24.maija līdz 16.septembrim akcija “Apceļosim Baltijas pilis un muižas” notiek 131 Baltijas valstu muižā un pilī. Akciju organizē Igaunijas Muižu asociācija, Igaunijas Muižskolu asociācija, Latvijas Piļu un muižu asociācija (akcijas iniciators) un Lietuvas Piļu un muižu asociācija.

Lai piedalītos akcijā ir nepieciešams kolekcionēt atslēgas – uzlīmes un zīmogus, kurus ceļotājs var saņemt pilīs un muižās, ielīmējot vai iespiežot tos savā ceļotāja kartē. Karti ir iespējams lejuplādēt un izdrukāt no www.visitbalticmanors.com vai arī saņemt uz vietas akcijas pilīs un muižās.
Lai iesniegtu ceļotāju karti, nepieciešams to ieskenēt vai nofotografēt un nosūtīt līdz 2018. gada 30. septembrim ( ieskaitot/ pasta zīmogs) uz e-pasta adresi info@visitbalticmanors.com vai uz pasta adresi Lithuanian Association of Castles and Manors, adrese p.d. 8, Riešės paštas, 14262 Vilniaus r., Lithuania.

50 aktīvākie ceļotāji saņems ielūgumu dalībai noslēguma pasākumā 2018. gada 28. oktobrī Latvijā, bet pārējiem aktīviem ceļotājiem ir visas iespējas iegūt balvas no akcijas pilīm un muižām, piedaloties kādā no 3 loterijām: A – apmeklējuši 5 pilis vai muižas savā mītnes zemē un 10 pārējās Baltijas valstīs; B - apmeklējuši 10 pilis vai muižas savā mītnes zemē un 10 pārējās Baltijas valstīs un C - apmeklējuši 10 pilis vai muižas savā mītnes zemē un 20 pārējās Baltijas valstīs.
Vairāk informācijas www.visitbalticmanors.com.

APCEĻO LATVIJAS MUZEJUS

Akcijas logo Latvijas Muzeju biedrība un Latvijas muzeji no 5.jūnija līdz 31.augustam aicina piedalīties, savukārt, akcijā “Apceļo Latvijas muzejus”.

Apmeklējot kādu no muzejiem, dalībniekam savā Facebook profilā, laika līnijā jāievieto foto no apmeklētā muzeja un jākomentē piedzīvoto, redzēto un uzzināto. Tāpat jāpievieno norāde @Apceļo Latvijas muzejus un jāatzīmē atrašanās vieta, izmantojot sociālā tīkla Facebook rīku ar vietas atzīmēšanu vai arī ierakstot konkrētu muzeju, piemēram, @Jaunpilspils.
Instagram kontā visiem stāstiem noteikti jāpievieno mirkļbirka #apcelolatvijasmuzejus, kā arī konkrētā muzeja mirkļbirka, piemēram, #jaunpilsmuzejs.

Uzvarētāji tiks noteikti, izvērtējot dalībnieka atraktivitāti un aktivitāti, apmeklējot muzejus un ievietojot ierakstus vismaz par 5 apmeklētiem muzejiem.

Šajā gadā balvu fondā ir brīvbiļetes no dažādiem Latvijas muzejiem, radošās nodarbības grupai, muzeju izdevumi un katalogi, kā arī specbalvas no Latvijas Muzeju biedrības.
Ar akcijas nolikumu, uzdevumiem un muzeju karti var iepazīties Latvijas Muzeju biedrības mājas lapā www.muzeji.lv .

Lai visiem ražīga un piedzīvojumiem bagāta vasara! Gaidām Jaunpils muzejā!

3. septembris - Pirmā skolas diena
Atpūta visai ģimenei
Jaunpils muzejs apceļošanas akcijās
Viduslaiku piedzīvojumi skolēnu grupām
Izglītojoša piedzīvojumu spēle pils pagrabos
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas