Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Skolēnu brīvdienās izdevīgi piedāvājumi ģimenēm

Izdevīgi piedāvājumi skolēnu brīvdienās ģimenēm

Marta skolēnu brīvlaiks ir klāt. Pavadiet šo laiku kopīgās aktivitātēs un izklaidēs ģimenes lokā, izmantojot interesantos, aizraujošos un, tajā pašā laikā, izdevīgos atpūtu piedāvājumus – “Stāsts”, “Noslēpums”, “Leģenda” vai “Uzvara” Jaunpils pilī.

Izvēlies savai ģimenei piemērotāko variantu:

Akcija skolēnu brīvdienās ģimenēm “Stāsts” - ekskursija ar teatralizētiem elementiem "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" /RU, LV /– pieaugušajiem 4.00 EUR ( iepriekš 10.00 EUR) un skolēniem 3.00 EUR ( iepriekš 5.00 EUR) personai.

Akcija skolēnu brīvdienās ģimenēm “Noslēpums” - teatralizēta ekskursija “Ielūdz pils atslēgu glabātāja” un piedzīvojumu spēle “Mistērija pilī” – pieaugušajiem 7.50 EUR ( iepriekš 15.00 EUR) un skolēniem 5.00 EUR ( iepriekš 10.00 EUR) personai.

Akcija skolēnu brīvdienās ģimenēm “Leģenda” - ekskursija “Ielūdz pils atslēgu glabātāja”, Mūka un mazo mūciņu mielasts krodziņā – pieaugušajiem 18.00 EUR ( iepriekš 25.00 EUR) un skolēniem 7.00 EUR ( iepriekš 10.00 EUR) personai.

“Uzvara” - teatralizēta ekskursija “Ielūdz pils atslēgu glabātāja”, piedzīvojumu spēle “Mistērija pilī”, Mūka un mazo mūciņu mielasts krodziņā – pieaugušajiem 22.00 EUR ( iepriekš 30.00 EUR) un skolēniem 10.00 EUR ( iepriekš 15.00 EUR).

Par ekskursiju krievu valodā ir noteikta papildus maksa - 10.00 EUR, ka arī papildus ir iespējams ietērpties viduslaiku tērpos un izkalt laimes monētiņu.
Izvēlies savai ģimenei piemērotāko piedāvājumu un REZERVĒ TO IEPRIEKŠ pa tel. 26101458.
Piedāvājums ir spēkā no 11. – 17.martam.

Sīkāk par pakalpojumiem:

Ekskursija ar teatralizētiem elementiem "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" / LV, RU /
Barona prombūtnes laikā visas pils atslēgas ir uzticētas pils atslēgu glabātājai un viņa iepazīstinās viesus ar bruņinieku pils vēsturi, baronu un citu galminieku dievišķajiem un ellišķajiem darbiem, kā arī viduslaiku audzināšanas metodēm. Katram būs unikāla iespēja paņemt rokās viduslaiku ieročus Vīna pagrabā. Noslēgumā par godu viesiem šaus senais lielgabals!
Izglītojoša piedzīvojuma spēle “Mistērija pilī”
Dodoties ceļojumā 200 gadus tālā pagātnē, piedzīvojumu spēles dalībnieki nonāk laikā, kad pilī valda bēdīga atmosfēra - izmisums. Sākot no kalpotāja līdz baronam, visi ir noskumuši, balles nenotiek un pārsvarā barons ir ieslēdzies savā kabinetā, pārskatot papīru kalnus.
Noskaidrot - kas ir noticis, kāpēc ir noticis un kā atrisināt esošo situāciju – tāds ir mistērijas risinātāju uzdevums, dodoties iekšā noslēpumainajos pils pagrabos!
Viduslaiku mielasts
Jau izsenis pils krogs ir pazīstams ar viduslaiku mielastiem, kas nav tikai maltīte, bet ir īsts piedzīvojums ģimenes lokā. Maltīte ir īpaša - tā ēdama gan ar koka karotēm, gan ar rokām.
Mūka mielasts ir mūsu viesu iecienītākais mielasts. Pieaugušajiem ēdienkartē ir alū ceptas cūku ribas, vīnā sautēts cāļa stilbs, olā cepta zivs, krāsnī cepti kartupeļi ar visu mizu, štovēti kāposti, vārīti pelēkie zirņi, ābolu - mandeļu pīrāgs u.c. ēdieni. Slāpes veldzēs vīns un kvass.
Mazo mūciņu mielastā ir pils krāsnī cepti vistu šķiņķīši, vārīti zirņi, mizu cepti kartupeļi svaigu un marinētu gurķi, pils dārza āboli un dzēriens.

Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumiem un datumu pieejamību, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni - +371 26101458 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv!

Atraktīvas ekskursijas skolēnu grupām
Laura Amantova džeza kvarteta koncerts
Skolēnu brīvdienās izdevīgi piedāvājumi ģimenēm
Krodziņā pavasarīga marta ēdienkarte
Sviniet dzimšanas dienu un saņemiet atlaidi
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas