Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Atpūta visai ģimenei

Atpūta visai ģimenei

Kas var būt vērtīgāks par laiku, kuru pavadām kopā ar ģimeni. Tas ir dārgs laiks tāpēc piedāvājam, to pavadīt atraktīvi un aizraujoši, gūstot pozitīvas emocijas visiem kopā! Ierodoties Jaunpils pilī, noteikti iesakām izbaudīt kādu no ekskursijām, kas ir domātas ģimenēm, un baudīt mielastu krodziņā.

Skats no ekskursijas Ja ir bērni līdz 12 gadiem, tad iesakām izvēlēties ekskursijas programmu “Pirmie soļi galmā”, kuras laikā pils dāma izrādīs seno Jaunpils pili, parādīs viduslaiku ieročus, pārbaudīs mazo dāmu un topošo bruņinieku viesošanās laikā iegūtās iemaņas. Katrs no bērniem saņems arī attiecīgu apbalvojumu. Ekskursijā visi dosies viduslaiku tērpos un noslēgumā piemiņai izkals savu veiksmes monētu. Par godu viesiem šaus senais lielgabals!

Skats no ekskursijas Vecākiem bērniem aizraujošāka būs teatralizētā ekskursija “Ielūdz pils atslēgas glabātāja”, kas ir pielāgota tieši ģimenēm. Arī tajā pils dāma izrādīs seno Jaunpils pili, parādīs viduslaiku ieročus un atklās pils noslēpumus. Ekskursijā arī dosies viduslaiku tērpos un noslēgumā piemiņai izkals savu veiksmes monētu. Par godu viesiem šaus senais lielgabals!

Skats no ekskursijas Ja vairāk patīk risināt noslēpumus, tad piemērotāka būs piedzīvojumu spēle “Mistērija pilī”. Viens pavediens vedīs pie otra un pamazām tie veidos kopīgu situācijas kopainu! Pašiem spēles dalībniekiem ir jābūt ieinteresētiem izpildīt uzdevumus, jo tikai atrisinot pils mistēriju, dalībnieki izkļūs no pils pagrabiem.

Apskatīt pili var ne tikai no iekšpuses, bet arī, dodoties ar izbraucienā ar laivu, no Dzirnavu dīķa.

Viduslaika mielasts ar bērniem Dienu lieliski papildinās kopīga maltīte krodziņā. Ja arī maltīti vēlaties pārvērst par piedzīvojumu, tad noteikti iesakām izvēlēties kādu no viduslaiku mielastiem, kas ir ēdami ar rokām vai koka karotēm.

Senatnīgi ēdieni Krodziņa ēdienkarte ir bagātīga un draudzīga kā bērniem, tā arī veģetāriešiem. Arī vegāni atradīs sev ko piemērotu.

Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu, pieejamību un cenām, zvaniet pa tel. +371 26101458 katru dienu no 9:00 -17:00!

Pavadiet laiku kopā un baudiet to!

3. septembris - Pirmā skolas diena
Atpūta visai ģimenei
Jaunpils muzejs apceļošanas akcijās
Viduslaiku piedzīvojumi skolēnu grupām
Izglītojoša piedzīvojumu spēle pils pagrabos
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas