Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Satikšanās mūzikā

Jaunpils parka estrādē 6.augustā plkst. 18:00 izskanēs koncerts „Satikšanās mūzikā”

satiksanas_muzika_koncerts_400-min 6.augustā plkst. 18:00 Jaunpils parka estrādē notiks koncerts „Satikšanās mūzikā”, tie būs svētki, kuri vienos absolūti visus, koncertā piedalīsies desmitiem talantīgi Latvijas jaunie izpildītāji un populāri Latvijas mūziķi.

Satikšanās gaidāma koncertprogrammā, kurā skanēs populāras latviešu komponistu dziesmas, goda vieta tiks dota komponistam Imantam Kalniņam, populāras un visiem zināmas dziesmas izpildīs vairāk kā 50 jaunie Latvijas talanti, ar kuriem jaunizveidoto koncertprogrammu „Satikšanās mūzikā” izdziedās Olga Rajecka, grupa „Eolika”, Ieva Sutugova, „Turaidas roze” un Uģis Roze un citi īpašie viesi.

Koncerts notiks dzīvajā izpildījumā – pavadošās mūziķu grupas vadībā. Pie klavierēm Jānis Miltiņš. Koncerts tiek veidots no jauna, tas būs unikāls ar to, ka izskanēs tikai vienu reizi un tikai Jaunpilī, ar nosaukumu „Satikšanās mūzikā”. Pateicoties daudzveidīgajam mākslinieku sastāvam, koncerts būs interesants ikvienam Jaunpils iedzīvotājam un viesim.

„Esmu priecīga, ka šī satikšanās mūzikā notiek tieši Jaunpilī. Jau nedēļu pirms koncerta dzīvosim uz vietas Jaunpils pilī un gatavosim šo koncertprogrammu un jau tagad zinu, ka tā būs īpaša, tāpēc aicinu to apmeklēt kopā ar ģimeni un draugiem, lai baudītu jauku atmosfēru un lai visi kopā skaistā svētdienas vakarā varam satikties mūzikā un aicinām Jūs būt kopā ar mums, lai izdotos varena sadziedāšanās, no sirds, gluži kā mazajos dziesmu svētkos”, aicina koncerta mākslinieciskā vadītāja Olga Rajecka.

Koncerta horeogrāfe: Liene Grava. Vokālie konstultanti: Madara Celma, Ieva Sutugova.
Biļetes pieejamas Jaunpils pilī. Aicinām biļetes iegādāties laicīgi!
Līdz 20.jūlijam biļešu cenas 5,00 eiro, vēlāk 7.00 , pasākuma dienā 10.00
Bērniem līdz 6.g.v. ieeja bezmaksas.
Lietus gadījumā pasākums notiks Jaunpils pils lielajā zālē.
Papildus informācija: 2610 1458

Biļešu rezervācija un informācija pa tālruni +371 26101458, info@jaunpilspils.lv.

Viduslaiku svētki "Krogus lustes"
Satikšanās mūzikā
Akcija -Apceļo Kurzemi
Muižkungu brīvdiena
Akcija - Apceļosim Latvijas pilis un muižas
Ekskursija ģimenēm - "Pirmie soļi galmā"
Izglītojoša piedzīvojumu spēle pils pagrabos
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas