Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Atraktīvas ekskursijas skolēnu grupām

Atraktīvas ekskursijas skolēnu grupām

Viesošanās Jaunpils pilī skolēniem būs neaizmirstams piedzīvojums ikgadējās pavasara ekskursijās. Brālis Teodors, bruņinieks, atslēgu glabātāja un citi personāži skolēnus vedīs atraktīvās, interesantās ekskursijās pa seno bruņinieku pili, izklaidējot un iesaistot dažādos pārbaudījumos un norisēs. Katrai skolēnu grupai ir iespēja izvēlēties vecumam piemērotāko programmu.

NO BĒRNUDĀRZA LĪDZ 5. KLASEI

Teatralizēta ekskursija „Mazie mūciņi” / LV, RU/ (Ilgums 1 stunda 30 minūtes )

mucini_jaunpils_skolenu_ekskursija_400 Mazie skolēni Mūka un kalpones vadībā apgūs pils celtniecības noslēpumus, arhitektūras detaļu simboliku, galma manieres, sirdsdāmu tikumus, bruņinieku ieroču valdīšanas māku. Noslēgumā par godu pils viesiem šaus senais lielgabals!
Grupas līdz 25 personām - 75,00 EUR grupai
Grupas virs 25 personām - skolēniem 3,00 EUR pers., pieaugušajiem 5,00 EUR pers.
Programma krievu valodā + 30,00 EUR grupai
Cenā iekļauti tērpi gan bērniem, gan pieaugušajiem.
2 skolotājas grupu pavada bez maksas.

JAUNUMS - Teatralizēta ekskursija „Mazo bruņinieku piedzīvojums” / LV/ (Ilgums 1 stunda 30 minūtes )

bruninieku_ekskursija_Jaunpils_400 Kā kļūst par bruņinieku? Kas ir jāzina bruņiniekam? Un kas jāprot? Uz šiem jautājumiem atbildēs pils bruņinieks Kārlis, kurš dāmas Annas pavadībā iepazīstinās skolēnus ar bruņinieku goda kodeksu, zināšanām un iemaņām. Lielgabals nodārdēs un mazie bruņinieki skatīsies, klausīsies un paši aktīvi līdzdarbosies!
Grupas līdz 25 personām - 75,00 EUR grupai, virs 25 personām - skolēniem 3,00 EUR pers., pieaugušajiem 5,00 EUR pers.
Cenā iekļauti tērpi gan bērniem, gan pieaugušajiem.
2 skolotājas grupu pavada bez maksas.

6. – 12.KLASEI

Informatīvā ekskursija / LV, RU/ (Ilgums 45 minūtes)

Informativa_ekskursija_400 Ekskursijas laikā pils gide, dodoties pastaigā pa pili, sniegs ieskatu bruņinieku pils vēsturē, sadzīves notikumos un pils ievērojamāko personu dzīves stāstos.
Grupas (sākot no 6 pers.) - skolēniem 2,00 EUR , pieaugušajiem 3,00 EUR pers., programma krievu valodā + 30,00 EUR grupai

Teatralizēta ekskursija "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" / LV, RU/ (Ilgums 1 stunda )

mazie_mucini_jaunpils_400 Barona prombūtnes laikā visas pils atslēgas ir uzticētas pils atslēgu glabātājai, lai viņa iepazīstina pils viesus ar bruņinieku pils vēsturi, iekšējās kārtības ruļļiem, baronu un citu galminieku dievišķajiem un ellišķajiem darbiem. Noslēgumā šaus senais lielgabals!
Grupas (sākot no 6 pers.) - skolēniem 3,00 EUR pers.,
pieaugušajiem 4,00 EUR pers.
Programma krievu valodā + 30,00 EUR grupai
1-2 skolotājas grupu pavada bez maksas.

Ekskursija Jaunpils ūdensdzirnavās / LV, RU/ (Ilgums 45 minūtes)

jaunpils_dzirnavas_ekskursija_400 Meldersievas vai Meldermeitiņas vadībā skolēni dosies pa dzirnavu putraimu, grūbu un miltu gaņģiem, atceroties dzirnavu nozīmi muižu saimniecībā un iepazīstot tajās notiekošos procesus. Neizpaliks arī graudaugu un to pārstrādes produktu iepazīšana un atpazīšana.
Ekskursija: pieaugušajiem 2,00 EUR, skolēniem, pensionāriem 1,00 EUR
Programma krievu valodā + 10,00 EUR no grupas.
1-2 skolotājas grupu pavada bez maksas.

Ekskursiju programmas „Mazie mūciņi” un Teatralizēta ekskursija "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" ir iekļautas „Latvijas skolas soma” programmā.

Izklaides

Tērpu noma

Jaunpils pils tērpi Tērps ir kā maska, kas ļauj atbrīvoties un iejusties viduslaika cilvēka ādā. Mazāko klašu skolēni varēs pārtapt mazajos mūciņos, bet vecāko klašu audzēkņi un viņu skolotāji par mūkiem un pils dāmām.
Cena: 2,00 EUR

Veiksmes naudiņas kalšana

Veiksmes naudiņās kalšana Katrs skolēns varēs izkalt savu veiksmes monētiņu, kuru rotā Reku dzimtas ģerbonis un uzraksts „Neuenburg 1301”, kas ir senais pils nosaukums un celšanas gads. Monētiņa kalpos ne tikai kā suvenīrs no Jaunpils pils, bet arī kā veiksmes amulets.
Cena: 1,00 EUR

Viduslaiku spēles

Viduslaiku spēles Viduslaiku galda spēle, staigāšana ar koka kājām, maisu cīņas un stabilitātes pārbaude skolēniem ļaus ļauties cīņai gan vienam ar otru, gan arī pārbaudīt pašam sevi! Spēļu rezultātā tiks apbalvots veiklākais, gudrākais un izveicīgākais.
Cena: 40,00 EUR no grupas

Pusdienas

Mielasts jaunpils pilī Ekskursantu vēderpriekiem pils saime ir sarūpējusi gardas pusdienas. Katra grupa var izvēlēties sev piemērotāko variantu:
pankūkas ar ievārījumu un tēju – 2,00 EUR,
pamatēdienu un dzērienu - 3,50 EUR,
pamatēdienu, desertu un dzērienu - 5,00 EUR;
mazo mūciņu mielastu - 6,00 EUR.
Mazo mūciņu mielasts ir ēdams ar rokām vai koka karotēm. Tas lieliski papildinās visas viduslaiku tematikas ekskursijas.

Lai uzzinātu vairāk par katra piedāvājuma specifiku un datumu pieejamību, zvanīt pa tālruni - 26101458 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv!
18. maijā Muzeju nakts
Atraktīvas ekskursijas skolēnu grupām
Aprīļa ēdienkarte krodziņā
Sviniet dzimšanas dienu un saņemiet atlaidi
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas