Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Satikšanās mūzikā

Satikšanās mūzikā

satiksanas_muzika_koncerts_400-min Ik gadu projektā “Satikšanās” no visas Latvijas satiekas bērni un jaunieši, kuru intereses ir saistītas ar mūziku, teātri, vai deju. “Satikšanās mūzikā” šogad notiks Jaunpils pilī no 30.jūlija līdz 6.augustam, pieredzes bagātās dziedātājas Olgas Rajeckas un viņas izraudzītās komandas vadībā.

Dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves pamatus, vokālās nodarbības un meistarklases, mūzikas producēšanu un kompozīciju, aranžēšanu, kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību.

Nedēļas noslēgumā – 6. augustā plkst. 18:00, Jaunpils parka estrādē būs koncerts “Satikšanās mūzikā”, piedaloties jaunajiem talantiem un populāriem Latvijas māksliniekiem.

Koncerta un projekta mākslinieciskā vadītāja - Olga Rajecka, īpašo viesu statusā - Uģis Roze, Ieva Sutugova, grupa “Eolika” u.c. Biļetes iepriekšpārdošanā Jaunpils pils birojā, līdz 20. jūlijam € 5.00, vēlāk € 7.00, pasākumā dienā € 10.00, bērniem līdz 6 g.v. ieeja bezmaksas.

Biļešu rezervācija un informācija pa tālruni +371 26101458, info@jaunpilspils.lv.

Projekta “Satikšanās” mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu māksliniecisko aktivitāšu attīstību. Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem, tā ir iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi, iespēja satikties un veidot kontaktus ar labākajiem Latvijas dziedātājiem, dejotājiem, vai aktieriem, iespēja sadraudzēties ar jauniem draugiem, gūt pozitīvas emocijas, atpūsties un pavadīt neaizmirstamu vasaras nedēļu kopā ar radošo industriju profesionāļiem.

Iepriekšējos gados dalībnieki uzstājušies kopā Maestro Raimondu Paulu, Imantu Kalniņu, Uldi Marhilēviču, Intaru Busuli, Autobuss debesīs, Igo, Ivo Fominu, Normundu Rutuli, Turaidas rozi, Musiqq, Lady`s Sweet, Remix un citiem, kā arī ar vadošajiem Latvijas aktieriem - Ģirtu Ķesteri, Arti Robežnieku, Olgu Dreģi, Mariju Bērziņu, Hariju Spanovski, Artūru Skrastiņu, Lilitu Ozoliņu, Aiju Dzērvi, Aldi Siliņu, Mirdzu Martinsoni un citiem.

Vairāk par projektu: www.satiksanas.lv

Satikšanās mūzikā
Jāņu ielīgošana un Līgo balle
Akcija -Apceļo Kurzemi
Muižkungu brīvdiena
Akcija - Apceļosim Latvijas pilis un muižas
Ekskursija ģimenēm - "Pirmie soļi galmā"
Izglītojoša piedzīvojumu spēle pils pagrabos
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas