Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Koncerts "Sajūti Ziemassvētkus"

Koncerts “Sajūti Ziemassvētkus” 26. decembrī

ziemassvetku_afisa_2017_400 Otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī plkst. 12:00, aicinām ikvienu uz akustisku koncertu “Sajūti Ziemassvētkus”, kurā piedalīsies mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons. Koncerta programmā iekļautas skaistākās latviešu un ārzemju Ziemassvētku dziesmas akustiskās ģitāras, vijoles un perkusiju pavadījumā.

Iveta Baumane dzied un spēlē vijoli. Plašāku atpazīstamību ir ieguvusi LNT televīzijas šovā “Dziedošās Ģimenes”, kā arī vadot mūzikas raidījumu “Dzintaras Dziesmas”. Mūziķe ir grupas ElektroFolk soliste.

Roberts Pētersons dzied un spēlē ģitāru. Daudzpusīgais mūziķis ir arī dziesmu autors. Tādi Roberta singli kā “Cīrulis”, “Nelaid projām”, “Sāksim no jauna”, ir jau guvuši atpazīstamību un skan Latvijas radiostacijās.

Skaistas vijoles un ģitāras melodijas papildinās perkusijas pavadījums, kas vijoties ar sveču gaismu un sniegpārsliņām, radīs īpašu svētku noskaņu.

Ieejas biļetes: € 5.00

Biļešu iepriekšpārdošanā Jaunpils pilī pie kultūras nama darbiniecēm – Silvas un Guntas, vietas būs numurētas, informācija 29296334.

Koncerts "Sajūti Ziemassvētkus"
Dāvanu kartes
Jaungada karnevāls "Kantrī serpentīns" 1. janvārī
Koncertprogramma "Es piederu tev - tu man"
Ziemassvētku ceļojums Jaunpils pilī
Piedāvājums semināru un banketu organizētājiem
Izglītojoša piedzīvojumu spēle pils pagrabos
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas