Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Koncertprogramma "Es piedru tev- tu man"

16. decembrī Koncertprogramma "ES PIEDERU TEV - TU MAN”

16. decembrī plkst. 19.00 Jaunpils pils Lielajā zālē izskanēs sirsnīga un Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu pilna koncertprogramma "ES PIEDERU TEV - TU MAN”.

ziemas_koncerts_2017_400 Koncertā piedalīsies Normunds Zušs (“Galaktika”), Vitolds Gorņevs (“Galaktika”), Ingars Puncuļs, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele un Vadims Miļeščenkovs.

“Koncerta galvenā ideja ir bez lieka skaļuma un trokšņa, kaut uz brīdi klausītājiem dāvāt to sirds siltumu un mieru, kas mūs pārņem, laužoties cauri garākajām ziemas naktīm pretī jaunai gaismai, pretī jaunai cerībai, pretī brīnumam. Muzikālais materiāls ir akustisks – tikai klavieres, ģitāra, flauta, perkusijas un balsis, kas vēl vairāk radīs siltuma un gaišuma sajūtu,” saka N. Zušs.

Koncertprogramma būs ļoti daudzpusīga, sākot no akadēmiskās klasikas līdz pat mūsdienu popmūzikai. Koncertos skanēs arī grupas GALAKTIKA dziesmas, kuru autors ir N.Zušs ("Kad mazā sirsniņa lūdz", "Es piederu Tev - Tu man" u.c. ), kā arī dziesmas un skaņdarbi no citiem komponistiem un autoriem - Fr. Grubers, Fr. Šūberts, R.S.Wills, T. Kleins, M.Freimanis, J.Lūsēns u.c.

Ieejas biļetes no € 5.00, € 7.00 un € 10.00. Vietas būs numurētas.

Biļetes pārdošanā no 20. novembra Jaunpils pilī ( sīkāka informācija pa tel. 29296334).

Koncertprogramma "Es piedru tev- tu man"
Ziemassvētku ceļojums Jaunpils pilī
Akcijas - "Apceļosim Latvijas pilis un muižiņas" noslēguma balle
Lāčplēša dienas un 18. novembra pasākumi
Piedāvājums semināru un banketu organizētājiem
Izglītojoša piedzīvojumu spēle pils pagrabos
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas