Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Jaungada karnevāls "Kosmosa klaidoņi" 1. janvārī

1. janvārī - Jaungada karnevāls “Kosmosa klaidoņi”

Karnevāla plakāts 2019. gada 1. janvārī plkst. 21:00 Jaunpils pilī startēs starpplanētu lidojums mistiskajā un fascinējošajā kosmosā – Jaungada karnevāls “Kosmosa klaidoņi”!

Kristians Kareļins Lidojumu cauri melnajiem caurumiem, galaktikām, asteroīdiem un dažnedažādām kosmosa vietām vadīs aktieris Kristians Kareļins.

Muzikālā apvienība Karakums Visuma tāles ar dziesmu pantiem, meldiņiem pieskandinās un klaidoņus izdancinās Normunds Jakušonoks kopā ar Kasparu Tīmani duetā “Karakums”.

Gapoljeri the best off 3 Pēc pusnakts kosmosu satracinās muzikāli noskaņotā teatrāļu apvienība “Gapoljeri”.

Lidojuma laikā varēs palūkoties uz sevi ačgārnāk greizajos spoguļos, uzzināt nākotni pie zvaigžņu tulkiem, nofotografēties ar asteroīdu, iegūt galaktikas spīdumu sejai, piedalīties misijā uz Marsa un maskas izrādīt parādē. Izsalkumu un slāpes varēs veldzēt AstroBāros. Ieejas biļešu cenas maskām - 5.00 EUR, bez maskām - 8.00 EUR, VIP biļete ( rezervēta vieta pie galdiņa ar uzkodām) - 30.00 EUR. Par masku tiks uzskatīts kopējais izskats ( tēls+ tērps + aksesuāri).

Iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā varēs Biļešu servisa tirdzniecības vietās un Jaunpils pilī, VIP biļetes TIKAI Jaunpils pilī, sazinoties pa telefonu +371 26101458 vai rakstot e-pastu: info@jaunpilspils.lv.

Vairāk informācijas par pasākuma programmu un biļešu iegādes iespējām var uzzināt zvanot pa tālruni +371 26101458, bet viesnīcas numuru rezervēt pa tel. +371 29442539.

Pasākumā tiks fotografēts/ filmēts un iegūtie dati publiskoti.

Lai lidojumam labvēlīgs laiks!

Jaungada karnevāls "Kosmosa klaidoņi" 1. janvārī
26. decembrī koncertprogramma "Trīs vīri Ziemassvētkos"
Ziemassvētku ceļojums ar pils Rūķenīti
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas