Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Kāzu izklaides

Pēc laulību ceremonijas Jaunais pāris un kāzu viesi tiek aicināti piestāt Jaunpils pilī un iejusties īstā viduslaiku gaisotnē. Pils kundze, Kambarkungs ielūdz izbaudīt viduslaiku kāzas un paražas, bet kāzu ekskursijā Rožu dāma ar Pāžu vedina apgūt pamatus kā būvēt savu mīlestības pili un uzturēt ģimenes pavardu.

Kāzu ekskursija

Jauno pāri un viesus pilī sagaidīs Rožu dāma un pāžs, kuri sniegs ne tikai padomus mīlestības pils būvēšanā, pavarda uzturēšanā un romantisku attiecību veidošanā, bet arī iepazīstinās ar sirdsdāmu un bruņinieku tikumiem. Par godu mīlētājiem – mīlas vārdi, tosti barona Vīna pagrabā un Lielgabala zalve!

Laulību ceremonija, kāzas ārā Laulību ceremonija, kāzas ārā Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle

„Viduslaiku kāzas” / kāzu ceļojums Viduslaikos

Mīlētājus un kāzu viesus sagaida pils daiļā dāma, Kambarkungs un Mīlas dziesminieks, kuri kopā ar Jauno pāri un viesiem dosies ceļojumā viduslaikos, lai iepazītu tā laika paražas.

Līgava apgūs ideālas sievas galvenos baušļus, bet Līgavainis ievingrinās roku un prātu bruņinieku ieroču un sievas valdīšanas mākslā. Pēc atzīšanās mīlestībā Jaunais pāris viens otram dos seno zvērestu un baudīs Mīlas dzērienu no pils karaliskā kausa!

Ceļojuma laikā skanēs romantiskas mīlas romances Minezingera izpildījumā un galma tosti. Viesi varēs baudīt vīnu no pils pagrabiem. Nobeigumā par godu Jaunajam pārim skanēs Lielgabala šāviens!

Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāle

„Viduslaiku kāzas” piemērotas arī pāriem kāzu jubilejās.

Citas izklaides un pakalpojumi:

  • Grēku atlaides un naudiņas kalšana Mūku cellītē (30 min.)
  • Kāzu valsis kādā no pils zālēm
  • Foto pilskunga un pilskundzes apartamentos
  • Šampanietis un uzkodas kādā no pils zālēm, pagalmā vai ezerkrastā
  • Minezingera dziedājums
  • Acapellas ansambļa „Vocalica” dziedājumi īpašai kāzu noskaņai
  • Viduslaiku tērpu noma
  • Lielgabala šāviens
  • Pagalma un telpu noformēšana ar svecēm un ziediem

Laulību ceremonija

Laulību ceremonija, kāzas, laulību zāleVairāk kā 700 gadus romantiskā viduslaiku pils ir bijusi neskaitāmu mīlas stāstu lieciniece un vairākus gadu desmitus tā ir vieta, kur savu kopīgo dzīves ceļojumu ir uzsākušas jaunās ģimenes. Vairāk..

Kāzu svinības

Laulību ceremonija, kāzas, kāzu piedzīvojumsBrīnišķīgas, romantiskas un neaizmirstamas kāzu svinības mūsdienu vai viduslaiku gaisotnē Jauno pāri un kāzu viesus sagaidīs senajā pilī, kur, iejūtoties baronu un galminieku lomā, baudot viduslaiku pils īpašo svinību auru, laižoties deju solī un nakšņojot greznos muižkungu un galminieku apartamentos, Jaunais pāris un kāzu viesi pavadīs skaistus svētkus! Vairāk..

Kāzu izklaides
Kāzu svinības
Laulību ceremonija
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas