Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Viduslaiku krogs

Jaunpils pils Krogs Vienā no pils senākajām daļām - bruņinieku ēdamzālē, zem velvju griestiem ir iekārtots Jaunpils pils viduslaiku krogs, kur sveču gaismā un senās mūzikas skaņās pils viesiem ir iespējams mieloties ar gardām ēdienu riktēm.

Viduslaiku krodziņa gaisotni un maltīti vienlaicīgi kamīnzālē var baudīt 30 viesi, bet kroga lielajā zālē 60 viesi. Lielāku grupu gadījumā viesiem pieejamas arī citas pils zāles, kurās iespējams organizēt pasākumus ar 250 personu dalību.

Pils saime parūpēsies par gardām un bagātīgām ēdienu riktēm ikdienā, svinībās, semināros un citos pasākumos gan pilī, gan citās svinību vietās.

Lai labāk varētu izbaudīt viduslaiku gaisotni, viesiem Jaunpils pilī ir pieejamas dažādas izklaides iespējas: ietērpties viduslaiku tērpos, doties ekskursijā pa pili vai pārnakšņot kādā no pils numuriņiem!

Kroga darba laiks:
Pirmdiena:
11:00 – 19:00
Otrdiena:
11:00 – 19:00
Trešdiena:
11:00 – 19:00
Ceturtdiena:
11:00 – 19:00
Piektdiena:
11:00 – 20:00
Sestdiena:
11:00 – 21:00
Svētdiena:
11:00 – 20:00

Ikdienā

Jaunpils pils Kroga edienkarte Krodziņa ikdienas ēdienkartē viduslaiku ēdieni mijas ar tradicionālo latviešu virtuvi. Ēdienu riktēs ietilpst tādi ēdieni kā lēcu zupa ar gaļas bumbām, švābu siera zaļās klimpas, vērša mēle ar meža veltēm, gozēts cāļa stilbs ar plūmēm, strauta forele ar pētersīļu mērci un citi gardi ēdieni.

Ikdienas ēdienkarti skatīt šeit!

Skolēnu un pieaugušo grupu ērtībām un labsajūtai pils šefpavāre ir izstrādājusi kompleksos piedāvājumus gardai maltītei, kuru ir nepieciešams pieteikt iepriekš!

Viduslaiku mielasts Jaunpils pils Krogā Jau izsenis krogs ir pazīstams ar saviem viduslaiku mielastiem, kas nav tikai maltīte, bet ir īsts piedzīvojums draugu, ģimenes un kolēģu lokā viduslaiku gaisotnē. To īpaši ir iecienījušas gan latviešu, gan ārvalstu grupas. Maltīte ir īpaša - tā ēdama gan ar koka karotēm, gan ar rokām.

Ikvienam ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko viduslaiku mielastu: Barona, Mūka, Kalpu un Mazo mūku mielastu. Lai sagatavotu ēdienus pēc senajām receptēm, viduslaiku mielastus ir jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš!

Viduslaiku mielastu ēdienkartes var apskatīt šeit!

Svētkos un svinībās

Viduslaiku mielasts Jaunpils pils Krogā Domājot par viesu vēderpriekiem svinību un pasākumu laikā, pils saime ir sagatavojusi dažāda rakstura svētku mielasta ēdienkartes: Barona; Baroneses; Elīzas; Sātīgo; Lauku gaumē un Svētku. Papildus šiem mielastiem šefpavāre piedāvā sastādīt Īpašo mielasta ēdienkarti, atbilstoši katra klienta vēlmēm, iespējām un pasākuma tematikai.

Vadoties pēc vakara tematikas, zāles un galdu noformējums var būt gan viduslaiku stilā – sveču gaismā, ar linu klātiem galdiem un māla traukiem, gan mūsdienīgā stilā ar klasiski klātiem galdiem.

Izbraukumā

Jaunpils pils Krogs izbraukumā Barona prombūtnes laikā pils saimei ir atļauts doties arī ārpus pils un rūpēties par kādu citu viesiem kāzās, svinībās un citos pasākumos. Ik gadu Jaunpils pils Viduslaiku krodziņa saime dodas izbraukuma tirdzniecībā uz Tukuma Rožu svētkiem un Dobeles pilsētas svētkiem.

Kāzas
Semināri
Banketi
Romantiska atpūta divatā
Pasākumu vadīšana
Viduslaiku krogs
Izklaides
Ekskursijas
Viesnīca
Muzejs / izstāžu zāle
Papildpakalojumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas