Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Izdevīgi piedāvājumi ģimenēm ar skolēniem brīvdienās

Plakāts Rudens šogad lutini ar saulainu un skaistu laiku. Arī Jaunpils pils saime vēlas palutināt ģimenes, skolēnu rudens brīvdienās piedāvājot izdevīgus atpūtu piedāvājumus – “Stāsts”, “Noslēpums”, “Leģenda” un “Uzvara”.

No 22. -28. oktobrim ģimenēm ar bērniem ir izveidoti īpaši atpūtas komplekti:

“Stāsts”
Ekskursija ar teatralizētiem elementiem "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" /RU, LV /– pieaugušajiem € 4.00 ( iepriekš € 10.00 ) un skolēniem € 3.00 ( iepriekš € 5.00) personai.
“Noslēpums”
Teatralizēta ekskursija “Ielūdz pils atslēgu glabātāja” un piedzīvojumu spēle “Mistērija pilī”. Pieaugušajiem € 7.50 ( iepriekš € 15.00) un skolēniem € 5.00 ( iepriekš € 10.00) personai.
“Leģenda”
Ekskursija “Ielūdz pils atslēgu glabātāja” un Viduslaiku mielasts krodziņā– pieaugušajiem € 14.00 ( iepriekš € 21.00) un skolēniem € 8.50 ( iepriekš € 11.50) personai.
“Uzvara”
Teatralizēta ekskursija “Ielūdz pils atslēgu glabātāja”, piedzīvojumu spēle “Mistērija pilī” un Viduslaiku mielasts krodziņā – pieaugušajiem € 18.00 ( iepriekš € 26.00) un skolēniem € 11.50 ( iepriekš € 16.50).

Par programmu krievu valodā ir noteikta papildus maksa - € 10.00, ka arī papildus ir iespējams ietērpties viduslaiku tērpos un izkalt laimes monētiņu. Izvēlies savai ģimenei piemērotāko piedāvājumu un rezervē to iepriekš pa tel. 26101458.

Sīkāk par pakalpojumiem:

Ekskursija ar teatralizētiem elementiem "Ielūdz pils atslēgu glabātāja" / LV, RU /

Plakāts Barona prombūtnes laikā visas pils atslēgas ir uzticētas pils atslēgu glabātājai un viņa iepazīstinās viesus ar bruņinieku pils vēsturi, baronu un citu galminieku dievišķajiem un ellišķajiem darbiem, kā arī viduslaiku audzināšanas metodēm. Katram būs unikāla iespēja paņemt rokās viduslaiku ieročus Vīna pagrabā. Noslēgumā par godu viesiem šaus senais lielgabals!

Izglītojoša piedzīvojuma spēle “Mistērija pilī”

Plakāts Dodoties ceļojumā 200 gadus tālā pagātnē, piedzīvojumu spēles dalībnieki nonāk laikā, kad pilī valda bēdīga atmosfēra - izmisums. Sākot no kalpotāja līdz baronam, visi ir noskumuši, balles nenotiek un pārsvarā barons ir ieslēdzies savā kabinetā, pārskatot papīru kalnus.

Noskaidrot - kas ir noticis, kāpēc ir noticis un kā atrisināt esošo situāciju – tāds ir mistērijas risinātāju uzdevums, dodoties iekšā noslēpumainajos pils pagrabos!

Viduslaiku mielasts

Plakāts Jau izsenis pils krogs ir pazīstams ar viduslaiku mielastiem, kas nav tikai maltīte, bet ir īsts piedzīvojums draugu, ģimenes un kolēģu lokā viduslaiku gaisotnē. Maltīte ir īpaša - tā ēdama gan ar koka karotēm, gan ar rokām.

Viduslaiku mielastā pieaugušajiem ir tādi ēdieni kā krāsnī gozēta vista, sutināti cūku stilbi, vārītas pupiņas, vārīti pelēkie zirņi, zaļumu buntes, svaigu un skābu gurķu bļodas, lielais sēklu rausis, riekšava ar žāvētiem augļiem, ogām un riekstiem, pils dārza āboli, mūka iecienītie cepumi un vīns, kvass.

Viduslaiku mielastā bērniem spēkam ir krāsnī gozēti vistu spārniņi, ceptas mini desiņas, vārītas lielās pupas un zirņi, svaigu un marinētu gurķu bļodas, krējums ar zaļumiem, bet saldumam mūka mīļākie cepumi, rozīņu rausis, ķimeņu rausis, āboli no pils dārza un ogu dzēriens.

Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu un datumu pieejamību, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni - 26101458 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv!

Izdevīgi piedāvājumi ģimenēm ar skolēniem brīvdienās
27. oktobrī Leģendu nakts Jaunpils pilī
Atpūta visai ģimenei
Jaunpils muzejs apceļošanas akcijās
Viduslaiku piedzīvojumi skolēnu grupām
Izglītojoša piedzīvojumu spēle pils pagrabos
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas