Jaunumi
Vēsture
Pakalpojumi
Pasākumi
Apkārtnē
Galerija
 
Mīlestības svētki Jaunpils pilī - visu februāri!

Mīlestības svētki Jaunpils pilī - visu februāri

Jau pagājušogad pasludinājām februāri par Mīlestības mēnesi Jaunpils pilī. Šo akciju turpināsim arī šogad. Visu februārī Jaunpils pilī aicinām baudīt piedāvājumus romantiskiem vakariem “Muižkunga brīvdiena” un “Viduslaiku sapni divatā” par mīlīgām cenām, bet 10. februārī notiks Mīlestības balle.

Muižkungu brīvdiena

milestibas_piedavajums_2018_muizkungi_400-min Savas prombūtnes laikā pilskungs ir vēlējis uzņemt viesus kā īstenus muižkungus, piedāvājot nakšņot viesiem viņa apartamentos un baudot visas pilskungu privilēģijas. Pirms pils atslēgu glabātāja izrādīs pils saimniecību teatralizētajā ekskursijā, jaunos muižkungus viņa ietērps kungu tērpos. Par godu jaunajiem muižkungiem dārdēs lielgabals.
Krodziņā pilskunga uzticamākie pavāri sarūpēs viesiem vakariņas – pilskunga uzticības personas – mūka iecienīto viduslaiku mielastu, kas ēdams ar rokām un koka karotēm. Pils pavāru sarūpētā Jaunpils sieru plate un vīns numuriņā būs sveiciens no paša pilskunga.
No rīta brokastis muižkungi baudīs viduslaiku krodziņā!
Piedāvājuma cena 2 personām februārī būs € 125.

Viduslaiku sapnis divatā

milestibas_piedavajums_2018_romantiskais_400-min Ikviens, kas grib izrauties no pilsētas burzmas un pavadīt romantisku atpūtu divatā, ir mīļi aicināts uz Jaunpils pili. Ģērbjoties skaistos viduslaiku tērpos, kopā ar pils atslēgu glabātāju viesi iepazīs Jaunpils baronu tikumus un apskatīs viņu iecienītākās vietas.
Garda, barona cienīga maltīte viesus sagaidīs apartamentā vai viduslaiku krogā, bet romantiskais baldahīns, kamīns un sveces radīs neaizmirstamu atmosfēru atpūtai barona apartamentos.
Pēc svētlaimīgi pavadītas nakts brokastis viesi baudīs viduslaiku krodziņā!
Piedāvājuma cena 2 personām februārī būs € 120.
Piedāvājums spēkā no 1. -28. februārim.

Mīlestības balle - 10. februārī

milestibas_piedavajums_2018_krogs_milestibas_balle_400-min Tradicionāla Mīlestības balle Jaunpils pilī norisināsies 10. februārī no plkst. 22:00. Par muzikālo baudījumu ballē gādās grupa “Brīvdiena” un izklaidēs Tukuma pilsētas modes deju studijas “DEMO” dejotāji.
Biļešu iepriekšpārdošanu un galdiņu rezervēšanu ballei var veikt Jaunpils pilī un MC DUS Jaunpils, kontaktinformācija - tālruni 29296334. Ieejas biļešu cenas ir € 5.00 (iepriekšpārdošanā), € 6.00 (pasākuma laikā).
Kamīnzālē darbosies Pils krodziņš, bet viesnīcu variet rezervēt pa t. 29442539.

Valentīna dienā – 14. februārī

milestibas_piedavajums_2018_krogs_400-min 14. februārī Valentīna dienā pils krodziņš būs atvērts no plkst. 10:00 līdz 21:00 un tajā varēs baudīt iecienītos ēdienus no krodziņa ēdienkartes.
Viesu ērtībām ieteicams veikt galdiņu rezervēšanu krodziņā iepriekš pa t. 26520233.
Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu un pasākumu, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni – 26101458, 29442539 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi:info@jaunpilspils.lv.
Lai valda mīlestība!

Mīlestības svētki Jaunpils pilī - visu februāri!
Piedāvājums semināru un banketu organizētājiem
Izglītojoša piedzīvojumu spēle pils pagrabos
Izmaiņas darba laikā:
Ziņojumi Twitterī
Jaunpils muzeja jaunumi
 

(c) 2005 Jaunpils pils SIA | Visas tiesības aizsargātas